Business Insider: “Ми не хочемо розширювати аудиторію”

На Digiday Podcast генеральний директор і співзасновник Business Insider Генрі Блоджет сказав, що видання, яке має понад 10 мільйонів користувачів у різних соціальних мережах, більше не намагається зростати в охопленні.

“У нас вже є ця дивовижна аудиторія керівників наступного покоління. Ми не хочемо розширювати на масовий споживчий ринок те, що не цікавить людей“, — сказав Блоджет. “Таким чином, Business Insider тепер може розглянути питання про поглиблення взаємодії в межах охоплення”.

Оскільки фокус видавця зміщується на поглиблену взаємодію та частоту, виникають питання: чи рекламна модель є кращою, ніж модель підписки, як монетизувати соціальне та веб-відео та як підійти до критичної потреби у відео на платформах.

Блоджет відповідає на ці та інші питання.

Перехід до відео не збереже всіх видавців

“Багато людей, які збираються робити зараз відео з широким охопленням, наражаються на “грубе пробудження”. Це дуже важко; це не те, що зможе раптово зберегти друкований бізнес.

“Люди говорять так, ніби майбутнє за відео. Це божевілля”

Люди говорять так, ніби майбутнє за відео. Це божевілля. У майбутньому буде все. Буде текст, аудіо, фото та відео. Медіа-бренди майбутнього будуть робити їх надзвичайно добре”.

Платформи будуть кабельними сервісами ери digital

“Багато поважливих коментарів стосовно платформ — це зовсім неправильно. Те, як вони розвиваються, дуже схоже на розвиток кабельних мереж та кабельних провайдерів. Вам потрібні обидва.

У цифровій мережі у вас є ці чудові платформи — Netflix, Facebook, YouTube. Тепер їм потрібні чудові історії, інформація та контент.

Помилка в тому, що компанії думають, що Facebook заплатить їм стільки грошей, що це покриє їх витрати на створення телебачення чи друк газети або журналу. Це ніколи не відбудеться, і це не відповідальність Facebook”.

(Lookalike перекладав статтю головного редактора Vox Езри Кляйна про таке майбутнє платформ та медіа “Всі медіа перетворяться на інформаційні агенції?“).

Монетизація відео зараз на етапі експерименту

“Цифрове відео формуватиме власний шлях монетизації так само, як телебачення та текст в Інтернеті. [Реклама на телебаченні] еволюціонувала до міні-розповідей, які тривають лише 15-30 секунд. Ви вже можете розповідати історії про вашу марку та продукт, але є формати, що розвиваються.

Один з перспективних форматів — це дуже коротка реклама — 6-секундний pre-roll або mid-roll на Facebook. У цифровому форматі 15-30 секунд — це вічність. Таким чином, ви можете зробити величезну кількість речей за 6 секунд”.

Обидві моделі — рекламна та підписна — працюють

“З кожною з них ви можете робити дещо відмінні речі, і ми бачимо перспективу у тому, щоб мати обидві. Business Insider виріс до широкого кола публікацій; ми побачили можливість поглибленої звітності та аналізу в окремих галузях, де люди будуть раді платити за це, оскільки це допоможе їм краще виконувати свою роботу. Реклама [як бізнес] залишатиметься значною частиною Business Insider”.

(Lookalike нещодавно писав про те, як платформи допомагають видавцям залучати підписників, а також розбирався, чому Buzzfeed впроваджує банерну рекламу).

Платформи розвиватимуться, щоб стати сумлінними бізнес-гігантами

“Вони [Facebook і Google] проходять через те, через що проходить у певний момент більшість гіперуспішних компаній. Це було з Microsoft на початку 1990-х років, він був маленьким, стартапом, що надихав. Наприкінці 1990-х — це величезний титан.

Те, що робив Microsoft в цей період, — це перехід від непривабливої, незрозумілої культури стартапу, яка не містила жодних обмежень, до слів: “Насправді ми займаємо певну позицію; ми повинні грати чесно. Решта світу має досягти успіху”. Це те, що ви бачите з Google, Facebook та іншими.

Те, що сталося на виборах, дійсно вжалило їх [Facebook]. Вони використали величезні ресурси, щоб з’ясувати, як ми можемо бути чудовими дистриб’юторами новин, журналістики та розваг у майбутньому. Тепер їм доводиться переконувати державну владу та інших, що вони піклуються про інтереси кожного”.

Читати ще: Facebook Watch: що це таке і як платформа працюватиме з відео

Також

Як кулінарний гігант Tasty від BuzzFeed виходить в офлайн

Facebook пояснив видавцям роботу стрічки новин

Facebook Explore Feed: що це і чому видавці занепокоєні

Google AMP: більше переглядів, менше грошей?

BuzzFeed запускає нові рекламні продукти, щоб працювати швидше

Тепер кожен автор може заробити на Medium. Як?