BuzzFeed запускає нові рекламні продукти, щоб працювати швидше

BuzzFeed впроваджує два нових рекламних продукти, що допомагають маркетологам швидше створювати кампанії та адаптувати до мобайлу та соцмереж телевізійні ролики.

Нещодавно Lookalike писав про те, що BuzzFeed після років відмови від банерів впроваджує медійну рекламу. Тепер компанія намагається зробити для великих брендів набагато легшою можливість купувати рекламу на власних ресурсах.

Головна проблема, яку вирішує видавець, — їм бракує швидкості. Нативна реклама та особливий підхід до кожного клієнта потребують часу та зусиль, а коли йдеться про великі обсяги банерної реклами, цей підхід не працює.

Два формати для рекламодавців

BuzzFeed запускає два нових рекламних продукти, які мають з одного боку полегшити маркетологам заведення кампаній, з іншого — макисмально інтегрувати нову рекламу в філософію компанії: реклама не повинна заважати аудиторії.

Перше рішення дозволяє брендам вплітати їхні повідомлення в основний продукт BuzzFeed — тести. Команда BuzzFeed тепер може допомогти рекламодавцю, наприклад Nickelodeon або Aldo, створити тест на одне запитання чи міні-тест протягом тижня та швидко вивести цей контент на свою величезну аудиторію.

“Ми називаємо це між собою “покращений банер”

Другий продукт — BuzzCuts — може відповісти на ще більшу потребу маркетологів: як використати їхні наявні, зазвичай дорогі телевізійні ролики на сайті BuzzFeed та у додатках.

BuzzFeed обіцяє, що за допомогою BuzzCuts можна взяти телевізійний ролик (або навіть рекламу для друкованих носіїв) і перетворити його на коротке відео або GIF-зображення, яке добре працює у мобайлі.

Компанія сподівається, що таким чином зможе подолати розрив між швидкістю та масштабом програматик-реклами та майстерністю типового спонсорованого контенту BuzzFeed.

Ми називаємо це між собою “покращений банер”, — сказав Кем Сміт, керівник рекламних продуктів BuzzFeed.

Як народились ідеї

З моменту заснування BuzzFeed був піонером у так званій “нативній рекламі” або спонсорському контенті. Замість того, щоб продавати стандартні об’яви, видавці зосередили свою увагу на створенні текстових статей, тестів або відеороликів.

“Ми кинули виклик нашій команді, запитавши їх: “Ви можете швидко і творчо адаптувати чинні активи брендів? — сказав генеральний директор BuzzFeed та засновник Джона Перетті. — І величезна складова цього процесу полягає в тому, як ми можемо і надалі використовувати наш досвід, розповсюджувати креатив і продовжувати використовувати бренд BuzzFeed?”

Перетті поставив це завдання Саммеру Бьортону, який розвивав тести BuzzFeed, і Джеку Шепарду, який керував знаменитим проривом компанії через контент з милими тваринами. Вони взяли на себе управління проектом, що мав поєднати стандартну рекламу з традиціями BuzzFeed.

Створення статей або відео для бренду потребує багато часу

Один з викликів, з яким давно стикається BuzzFeed, за словами Бьортона, — створення звичайних статей або відео для бренду потребує багато часу. І хоча рекламодавці продовжують приходити до BuzzFeed за цими сенсаційними ідеями, вони звертаються до інших видавців для більш простих рекламних рішень.

“Ми вважаємо себе чудовим цифровим партнером у всьому, що можна зробити в Інтернеті, але існують ці прогалини”, — додав Бьортон. Компанія, по суті, втрачала гроші через те, що не могла вести бізнес легше та швидше.

Суперечності між креативом та швикістю типові для digital-медіа. Видавцям було би легше, якби кожен рекламодавець створював під них окремий рекламний продукт. Проте рекламодавці витрачають мільйони на телевізійні ролики і хочуть використовувати ці активи на максимум.

Подібно до BuzzFeed, інші платформи, такі як YouTube, розробляють інструменти для полегшення перетворення телевізійної реклами у мобільну та соцмережеву.

“У більшості клієнтів вже є реклама, і лише деякі з них починають з чогось іншого, ніж телевізійні ролики”, — пояснює Даг Розен, головний спеціаліст із цифрових питань та інновацій гіганта OMD Worldwide, який закуповує рекламу. — Я фанат платформ, які роблять усе доступно і легко. До того ж, BuzzCut також значно дешевші, аніж більшість рекламних пропозицій BuzzFeed”.

Після таких новацій, у Перетті часто запитують, як компанія, що були проти банерів, почала їх активно використовувати.

“Не було ніякого рекламного формату, який би ми захищали, — відповідає Перетті. — Мова завжди йшла про те, як ми спілкувалися з аудиторією. Я був сильно проти усього, що суперечить поведінці аудиторії. Наша аудиторія — це не трафік, це люди”.

За словамиПеретті, програматик-реклама не суперечить тому, як люди взаємодіють із сайтом та додатками BuzzFeed. “Незалежно від майбутніх планів, чим більший прибуток ми створимо, тим більше ми можемо зробити”, — пояснює він.

Джерело — Business Insider

Також

Як кулінарний гігант Tasty від BuzzFeed виходить в офлайн

Facebook пояснив видавцям роботу стрічки новин

Facebook Explore Feed: що це і чому видавці занепокоєні

Google AMP: більше переглядів, менше грошей?

BuzzFeed запускає нові рекламні продукти, щоб працювати швидше

Тепер кожен автор може заробити на Medium. Як?