Як кулінарний гігант Tasty від BuzzFeed виходить в офлайн

Кулінарний бренд BuzzFeed Tasty має 1,8 мільярда переглядів відео у Facebook щомісяця, однак компанія звертає більше уваги на поведінкові фактори, аніж на кількість переглядів.

Tasty хоче керувати діями у реальному світі. Окрім створення відео про їжу для соціальних мереж, бренд також продає речі офлайн: наприклад, кастомізовані кулінарні книги. За минулий рік кулінарна книга Tasty розійшлася тиражем у 150 тисяч. Її презентували у листопаді 2016 року.

Відповідно до досліджень Tasty, за їхніми рецептами вдома готує половина користувачів, дві третини робили це хоча б один раз.

«Навколо цього розуміння ми будуємо бізнес Tasty», пояснює генеральний директор Tasty Ешлі МакКоллум у подкасті.

Досвід підказав керівникам Tasty, що треба думати як Disney і виходити за межі рекламної моделі.

Уже зараз ви можете замовити плиту One Top з набором кастрюль. У проекті нагалошують, що її дизайн зроблений саме так, щоб найкраще виходити на фотграфіях для Instagram.

tastyshop.com

tastyshop.com

Tasty і телебачення

«90% медіа про їжу до появи Tasty знімали у великих, модних кухнях. Ви дивилися їх, пасивно лежачи на дивані. Кулінарні медіа були не про вас, вони були про тих, на кого ви хочете бути схожим. Тому наш погляд на їжу — це про такі страви, які ви самі можете приготувати. Найбільша проблема у створенні лінійного шоу Tasty — не у виконанні. Ми маємо наново подивитися на традиційну кулінарію, вигадати формат walk-and-talk. Ми не будемо брати наше ім’я та додавати його у шоу, яке не відповідатиме нашій концепції».

Facebook досі залишається центром всесвіту Tasty

«Facebook — це пульс Tasty, це основа того, що ми робимо. Ми були створені у Facebook. Ми чудово там працюємо, ми налагодили тісну співпрацю. Переважно саме там люди з нами взаємодіють, і це добре. Я знаю цінність, яку ми маємо для користувачів Facebook».

Додаток Tasty — нижня частина воронки

«Додаток Tasty грає роль нижньої частини воронки та поглиблює користувацький досвід. Він зроблений для приготування їжі та шопінгу. Він відрізняється від Facebook. З додатком ми знаходимося на кухні в наших користувачів. Наша технічна команда здатна зрозуміти, як модернізувати формат рецепту так, щоб він дійсно допомагав у приготуванні їжі. І ми інтегруємо у додаток комерцію».

Нещодавно Lookalike писав про те, що BuzzFeed впроваджує медійну рекламу, і тому намагається вигадати нові рекламні формати, що спростять їхню роботу з соціальними мережами.

Джерело: DigiDay

Також

Як кулінарний гігант Tasty від BuzzFeed виходить в офлайн

Facebook пояснив видавцям роботу стрічки новин

Facebook Explore Feed: що це і чому видавці занепокоєні

Google AMP: більше переглядів, менше грошей?

BuzzFeed запускає нові рекламні продукти, щоб працювати швидше

Тепер кожен автор може заробити на Medium. Як?